Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty – Zakup książek do bibliotek szkolnych w Oświęcimiu w ramach realizacji Priorytetu 3 “Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

Znak: ZSiPM.271.4.2017

Dyrektor Zarządu Szkół i Przedszkoli Miejskich w Oświęcimiu informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej 30.000 euro na Zakup książek do bibliotek szkolnych w Oświęcimiu w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa“ dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez Wykonawcę:

w części I i III zamówienia:

Firma Handlowo-Księgarska „STAŃCZYK”, ul. Okulickiego 35, 37-450 Stalowa Wola;

w części II zamówienia:

Super Siódemka” Lucjan Wypych Sp. j., ul. Opłotki 23, 60-012 Poznań.

ZAŁĄCZNIK:

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Drukuj